Twitter Facebook

Hakkımızda

Düşlerinizdeki yaşamı, aklınızdan geçen tüm konfor ve güvenlik unsurlarıyla biçimlendiren Lemuria daha mutlu bir yaşam için eksikliğini duyduğunuz her şeyi tamamlıyor.

Hakkımızda BTC İnşaat olarak 2007 yılında faaliyete başlayarak, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Geçmişte kazanılan tecrübeler ile günümüz teknolojisini birleştirerek bir sinerji oluşturup her alanda yeni ve farklı projeler geliştirmek için çalışıyoruz. Sektördeki dinamik büyümeye paralel olarak, bizde her geçen gün kendimizi yenileyerek geliştirmeye devam ediyoruz.

Taahhüt sektöründe; altyapı ve üstyapı işleri olmak üzere kamu ihtiyaçlarını inşa ederek devletimize ve milletimize hizmet vermekteyiz.

Artan talep doğrultusunda konut sektöründe de, bu talebe cevap verebilmek için yeni ve farklı projeler inşa ediyoruz. Konut projelerimizde müşterilerimize sadece bir ev değil, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz. Bu ayrıcalıklı yaşam şartlarını sunarken öte yandan doğaya ve çevreye zarar vermeme hususunda çok hassas davranıyoruz. Çünkü biz yatırım yaptığımız bölgeye değer katmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız her işte, sunduğumuz kalite ile imzamızı atıyor, müşterilerimize ve halkımıza güven veriyoruz. Çünkü inşaat güven işidir. Bizde bu düşünceyle yolumuza devam ediyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz.

Saygılarımızla,

BTC İNŞAAT YÖNETİM KURULUesenyurt, esenyurt satılık daire, esenyurtsatılıkdaire, esenyurt satılık daireler, esenyurtsatılıkdaireler, esenyurt satilik daire, esenyurtsatilikdaire, esenyurt satilik daireler, esenyurtsatilikdaireler, esenyurt emlak, esenyurtemlak, esenyurt satılık 1+1 daire, esenyurt satılık 2+1 daire, esenyurt satılık 3+1 daire, esenyurt satılık 1+1 daireler, esenyurt satılık 2+1 daireler, esenyurt satılık 3+1 daireler